Tuğba Kuruyemiş

Şirketimiz 1980 yılında Aydın ilimizde kurulmuş ve kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemizin çeşitli bölgelerindeki kentlere yayılmış bir kuruyemiş firmasıdır. 

Yola çıkarken düşündüğümüz tek şey ‘Sıcak Sıcak Taptaze’’ sloganıyla ürünlerimizi sıcak ve taze olarak müşterilerimize sunmaktı.

Zaman içerisinde büyüyüp şuan Türkiye geneli birçok mağazamızda müşterilerimize tazecik ve sıcak ürünleri 750 çeşit ürün yelpazemizle hizmet sunmaktayız.

Burada Gülümseme Hizmet Eder…

Yönetimden üretime kadar firmamızın çeşitli bölümlerinde de görev yapan tüm personelimizle tam anlamıyla bu sloganın hakkını vermeye çalışıyoruz. Güleryüz ve tam müşteri memnuniyeti en başından beri temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Kalite İlkelerimiz

Türkiye’de kendi sektörünün lideri olarak “Kalite” sosyal sorumluluğumuzun bir öznesi ve her çalışmamızda bakış açımızı ve ufkumuzu genişleten kriterimizdir.

Her zaman değer verdiğimiz prensiplerimiz;

Kalite sistemimizi sürdürülebilir kılmak için güçlü prosedürler oluşturmak

Üreticilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüketicilerimizle yakın ilişki kurmak

Eğitimli ve kaliteden taviz vermeyen personel ile çalışmak

Süreçlerimizde en etkili ve en yeni teknolojiyi kullanmak

Sürekli iyileştirme ve geliştirme yaklaşımını benimsemek

GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Tuğba Kuruyemiş olarak ürettiğimiz tüm ürünlerimizle ilgili kritik kontrol noktaları, hammadde kabulünden son ürün sevkine kadar , Gıda Güvenliği yasalarına ve ilgili standartlara uygun olarak tanımlanmış ve değerlendirilmiştir.

Biz tüketici ve müşterilerimize insan sağlığını tehlikeye atmayacak ürünler sunmayı garanti ederiz.

Üretim Hikayemiz

Tuğba Kuruyemiş olarak tüm ürünlerimizi Aydın`da bulunan 35000 M2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretmekteyiz. Ürettiğimiz kuruyemiş, lokum, draje, incir, kahve, çikolata ve baharat çeşitlerini Aydın, Nazilli, Kuşadası, Söke, Manisa, Akhisar, Balıkesir, Bandırma, Uşak, Kütahya, Eskişehir, Muğla, Denizli, İzmir, Ankara, Afyon, Marmaris, Bursa, İstanbul Samsun ve Antalya illerinde bulunan birçok mağazamızla müşterilerimize sunmaktayız.

Fabrika ve mağazalarımızda toplamda 1000 e yakın kişinin istihdam edildiği bir firma olarak yatırımlarımız mağaza sayımızı arttırma yönünde devam etmektedir.

En doğal ürünleri en son teknoloji makinelerinde el değmeden hazırlayıp, taze olarak 1. Elden müşterilerimize sunmak en büyük amaçlarımız arasındadır.

Ürünün en doğal ve tazesini ulaştırmak için; Çiftçiler arasında ürün kalitesi ve standartları olarak elemeler yapılıp, en güzel ürünler seçilir. Bu ürünler çok kapsamlı testten ve analizden geçirilir. Daha sonrasında fabrikaya gelen ürünlerimiz aflatoksin testine sokulur ve testi geçemeyen ürünler ayrılıp imha edilir. Uygun olan ürünlerimiz mağazalarımıza müşterilerimize ulaşması için gönderilir.

Vizyon;

Hedefimiz; Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir yanına kaliteli ürünlerimiz ile beraber güler yüz hizmeti götürmek ve bu konuda dünya lideri olmaktır. Bu bağlamda sektörümüze yön veren lider şirket olmaya, sektörün standartlarını hep daha yükseğe çekmeye; tüketici, müşteri ve çalışanlarıyla birlikte büyümeye devam etmek.

Misyon;

Ürün kalitemizden ve hizmet kalitemizden ödün vermeden, müşterilerimizle birlikte büyüyerek;

En taze, en sağlıklı, en doğal ürünleri değerli müşterilerimize sunmaktır. 

Türkiye’de kendi sektörümüze yön veren lider şirket olmaya, sektörün standartlarını hep daha yükseğe çekmeye; tüketici, müşteri ve çalışanlarıyla birlikte büyümeye devam ederken, çevreye ve insana duyarlı bir marka olarak; tüketicilerimizin beslenme ve yaşam kalitelerini, nitelikli ürünler üreterek yükseltmek ve sektörel kalkınmayı teşvik etmek.